Kupo CT-40MB-TUBE C-Stand Column -keskiputki - Kromi
Kupo Grip
13496628110b88f7f4.webp
13496628110b88f7f4.webp
Ei saatavilla (Varastossa 0 kpl)
Tilaa saapumisilmoitus sähköpostiisi, niin saat heti tiedon kun tuotetta on jälleen saatavilla.
Katso yritysasiakkaan maksuvaihtoehdot
Varmasti yhteensopivat tarvikkeet
Kupo CT-BSB C-Stand Turtle Base - Musta
Toimitus 4 - 6 arkipäivää
Kupo Grip CT-40MB-TUBE C-Stand Column -keskiputki - Kromi
Kupo 40" C-Stand Riser Column on Turtle Base -alustan kanssa käytettäväksi tarkoitettu keskiputki. Esimerkiksi, jos sinulla on mikä tahansa C-Stand valaisinjalusta irroitettavalla Turtle Base -alustalla, voit pelkästään keskiputken ostamalla saada lisäkorkeutta valaisinjalustaan.
Tanko kiinnittyy 1 1/8" (28mm) Junio Studin avulla Turtle Baseen. Tangon toisessa päässä on vakio 5/8" (16mm) valaisinkiinnitys.
Tekniset tiedot:
  • Kantavuus: 10kg
  • Max. Korkeus: 302cm
  • Min. Korkeus: 110cm
  • Jalan osiot / lukot: 3 / 2
  • Putkien paksuus: 35 / 30 / 25mm
  • Kuljetuspituus: 110cm
  • Paino: 4,7kg
  • Ilmavaimennus: Ei
  • Tasausjalka: Ei
  • Valmistusmateriaali: Teräs, Kromi
Osta myös
Avenger A2033L C-Stand valaisinjalusta - Kromi
Toimitus 4 - 6 arkipäivää
Tutustu myös tähän vaihtoehtoon
Godox 270CS C-Stand valaisinjalusta puomilla
Toimitus heti
Avenger A2030D Kit Turtle Base C-Stand valaisinjalusta puomilla - Kromi
Kupo CT-40MB Master 20" Turtle Base C Stand -valaisinjalusta
Kupo CS-20MB Master 20" C Stand -jalusta
Kupo KCP-550 Adjustable Gaffer Grip -puristin
Tämä saattaa kiinnostaa
Arvostelujen yhteenveto
0,0
0%
0%
0%
0%
0%